У комунальну власність Дніпра повернули близько 30 нічних парковок.

Про це під час прямої телефонної лінії 22 лютого повідомив заступник директора комунального підприємства «Міськавтопарк» Володимир Бацун.

Посадовець зазначив, що у 2016 році місту повернуто близько 30 нічних парковок, щодо майже 40 тривають судові тяжби. Іще 25 об’єктів готуються передати в комунальну власність міста, тобто, КП «Міськавтопарк».

«Парковки передаються у комунальну власність міста через те, що в підприємців закінчилися договори оренди і вони не поспішають їх продовжувати, а тому до міського бюджету не надходять податки», – пояснив Володимир Бацун.

Заступник директора «Міськавтопарку» також розповів, що в березні планується провести конкурс на обслуговування паркувальних майданчиків на площі Героїв Майдану, на вул. Шмідта (район ринку «Озерка») та на Привокзальній площі.

«Сподіваємося, що в конкурсі візьмуть участь іноземні інвестори. Одна з основних вимог – обладнати парковку автоматичними в’їзними/виїзними терміналами», – сказав посадовець.

Він також нагадав, що на законних парковках обов’язково повинні бути встановлені відповідні знаки, інформаційні таблички про оператора об’єкта, режим роботи тощо.
У Дніпрі працюють 24 денні парковки, 127 нічних паркувальних майданчиків та 80 службових. Минулого року від діяльності парковок міський бюджет отримав майже 9 млн грн. У планах на цей рік – збільшити надходження вдвічі.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: