Стан протидії злочинності обговорено у прокуратурі Дніпропетровської області

22 лютого 2017 року у прокуратурі області  проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області, де обговорено стан протидії злочинності, у стому числі в її організованих формах, на території Дніпропетровської області у 2016 році.

Прол це повідомили в прес-службі прокуратури Укрїни Дніпропетровськії області.

У нараді взяв участь голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської обласної ради Глеб Пригунов, керівники правоохоронних органів області, керівники місцевих прокуратур, а також керівники територіальних органів Національної поліції в області.

Нарадою відзначено, що правоохоронними органами області вжито необхідних організаційно-практичних заходів для зміцнення законності, недопущення правопорушень проти основ національної безпеки, посилення протидії корупції, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань.

Так, вдалось суттєво сповільнити темп зростання загальної злочинності (на 7,6%), злочинів проти власності (на 4%), у т.ч. крадіжок (на 4,8%), зменшилась кількість вчинених на території області умисних тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками (на 6,3 %).

Протягом 2016 року до судів області скеровано 114 обвинувальних акти у сфері корупції (що є кращим результатом у державі) та 25 обвинувальні акти про злочини у сфері земельних правовідносин; викрито діяльність 4 конвертаційних центрів, обіг коштів у яких складав майже 1,8 млрд. грн., направлено до суду кримінальне провадження про злочин вчинений організованою злочинною групою, до складу якої увійшли суддя, адвокат та приватний підприємець.

Натомість є ряд проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення. Так, необхідно активізувати роботу правоохоронних органів з виявлення фактів хабарництва, розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, торгівлі людьми тощо.

За результатами наради визначено низку спільних узгоджених заходів щодо подолання проблемних питань, покращення діяльності правоохоронних органів області у протидії злочинності.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: