Рятувальники провели бесіди з медпрацівниками щодо дій у разі виникнення проявів терористичного характеру (ФОТО)

20 лютого 2017 року інспекторським складом Покровського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу серед працівників комунального закладу «Покровська ЦРЛ ДОР» щодо дій у разі виникнення проявів терористичного характеру.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Лікарня є однією з установ, де кожного дня перебуває велика кількість людей. Тобто це заклад з масовим перебування людей. В таких місцях в першу чергу існує загроза терористичних проявів. Тому рятувальники в першу чергу вирішили провести тематичну бесіду з працівниками лікарні.

Співробітники служби «101» попередили всіх працівників про небезпечні пакунки, сумки, коробки, речі, що залишені без нагляду. Вони можуть містити різні небезпечні предмети, які здатні вибухати. Не потрібно чіпати такі  залишені пакунки, а також ні в якому разі не відкривати та перевіряти їх вміст.

Рятувальники розмістили агітаційні матеріали на поверхах лікарні та біля входу.

Працівникам розповіли, що називають тероризмом та надали рекомендації щодо дій в конкретних ситуаціях пов’язаним із небезпечними терористичними проявами.  Під час проведення бесіди серед працівників розповсюджено листівки та пам’ятки відповідної тематики, а також листівки з прикладами про зовнішній вигляд предметів, які приховують його справжнє призначення.

У разі небезпечних випадків, телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!

Поделиться:

Читайте также: