До 7 березня мерія Дніпра виплатить зарплату медикам лікарень, які має фінансувати область

Про це повідомив заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Андрій Бабський. Андрій Бабський

«До 7 березня всі працівники медзакладів вторинного рівня допомоги отримають заробітну платню за лютий, кошти на виплату якої виділила Дніпровська міська рада, — зазначив він. — Як уже відомо, на 18-й сесії міської ради депутати відмовилися виділити 230 мільйонів гривень з міського бюджету на фінансування цих лікарень. На це є поважна причина: протягом 2016 року керівництво Дніпровської міської ради неодноразово проводило перемовини з обласною радою щодо повернення закладів вторинного рівня медико-санітарної допомоги в комунальну власність міста, як це є в усіх обласних центрах країни. Проте область відмовилася ухвалити відповідне рішення. Міський голова висловив  своє ставлення до цієї ситуації, його підтримав депутатський корпус. З цим погоджуюсь і я: кожна громада повинна відповідати й фінансувати ті об’єкти інфраструктури, які їй належать. І ми вирішили не виділяти гроші на медзаклади вторинного рівня допомоги, які перебувають у власності області. Проте постало гостре питання виплати зарплатні за лютий працівникам цих лікарень. Зважаючи на те, що в такій ситуації страждають звичайні мешканці Дніпра, міський голова Борис Філатов ухвалив рішення знайти внутрішні резерви в міському бюджеті та вирішити питання».

Андрій Бабський звернувся до керівництва обласної ради, якій підпорядковані заклади вторинного рівня медико-санітарної допомоги, зазначивши, що виплата зарплатні їхньому медперсоналу з коштів міського бюджету – це одноразова «акція». Область має самостійно знаходити фінансування, враховуючи, що вона отримує від держави субвенцію, а місто повністю оплачує рахунки за комунальні послуги медзакладів вторинної ланки. Також він нагадав і про те, що Дніпро готове забрати назад у свою власніть колишні лікарні, щоб фінансувати і утримувати їх в належному стані.

 

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: