Учні школи №34 та ліцеїсти ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою влаштували театралізований захід (ФОТО)

До річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Міському палаці дітей та юнацтва старшокласники влаштували  театралізований захід «Героям-патріотам вічна шана», ініціаторами якого стали учні старших класів школи №34 та вихованці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а глядачами – їх однолітки з інших шкіл міста.

Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

На сцені палацу молодь у театралізованому дійстві відтворила історичні події українського державотворення за останні сто років: від Революції 1917-го до сьогодення. З-поміж іншого, це і бій під Крутами, Майдан 2013-2014 років тощо.

«Унікальний захід проводимо до річниці Революції Гідності, який власне самі організували старшокласники школи №34 та військового ліцею. Діти проаналізували всі героїчні подвиги українців за період створення суверенної, незалежної держави – України. Дуже важливо, що таким заходом наші учні дізнаються про історію не лише від вчителів, а й від своїх однолітків. Хлопці та дівчата ретельно до цього готувалися: вони писали сценарій, брали участь у виготовленні костюмів, військової форми, навіть макетів зброї. Впевнений, що подібними заходами виховаємо справжніх патріотів», — наголосив начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов.

Другокурсник військового ліцею В’ячеслав Чєрняк розповів про свою участь у театралізованій постановці з відтворення бою під Крутами.

«Сьогодні граю більшовика, який воює проти України, але це гра на сцені, в душі я українець. Театралізованою грою показуємо, що наша нація – це справні патріоти, яких не скорити.  Українці можуть постояти за свою державу, її міць і роками це доводили. Постановкою показуємо таким же школярам, як і ми, про історичні події, їх героїв, яких повинні знати і пам’ятати», — зазначив хлопець.

Упродовж заходу зі сцени згадували і події Революції Гідності, про Героїв Небесної Сотні, зокрема, юних хлопців, яким було зовсім мало років. Школярі їх охрестили  «Юні ангели».

«Проводимо так звану паралель між подіями в різниці майже сто років – це бій під Крутами і події на Майдані 2013-2014 років. Говоримо про те, що наші герої, справжні патріоти, боронили Україну тоді й зараз. Сьогодні я у ролі ведучої, а також співаю пісню «Нас не зламає холодна байдужість», під час якої відтворюються події Революції Гідності», — розповіла дев’ятикласниця школи №34 Валерія Сараєва.

Поделиться:

Читайте также: