Підйом води призвів до затоплення (ФОТО)

До чергового диспетчера 60-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення, що у місті Підгородне, по вулиці Партизанська, внаслідок підвищення рівня ґрунтової води на автошляху Дніпро-Магдалинівка сталося підтоплення.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Підйом води призвів до затоплення присадибних ділянок на площі 150 кв. метрів. Виникла загроза затоплення житлових будинків, які розташовані на цій території.

За повідомленням до місця події було направлено рятувальників пожежно-рятувальної частини. Співробітники ДСНС обстежили місце підтоплення.  Після обстеження за допомогою аварійно-рятувального обладнання, мотопомпи «HONDA», було відкачано воду обсягом 54 кв. метрів. За короткий термін рівень води знизився, вода з присадибних ділянок зійшла.

Ліквідацію надзвичайної події було закінчено о 18:40. Рятувальники  впоралися з  непростим завданням, а головне – люди були дуже вдячні за надану оперативну та кваліфіковану допомогу.

У разі виникнення надзвичайних подій (ситуацій) різного характеру та в разі  необхідності у наданні допомоги телефонуйте до Служби порятунку «101».

Поделиться:

Читайте также: