У Дніпрі торгують неліцензійною тютюновою продукцією

Інспектори КП « Муніципальна поліція» Дніпровської міськради щодня проводять перевірку торгівельних кіосків на наявність торгівлі алкоголем. Спеціальні робочи групи, до складу який входять і співробітники національної поліції, фіксують нові факти реалізації фальсифікованого алкоголю в торгівельних мережах. Також виявляють місця торгівлі горілкою без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

Останнім часом фіксуються випадки реалізації неліцензійної тютюнової продукції. Так, наприклад тільки за один день виявлено та конфісковано 700 неліцензованих пачок цигарок. Торгівля відбувалася за адресою вул. Гладкова, 8. За іншою адресою, а саме по вул.Казакевича, 8 торгували підакцизним товаром без дозвільних документів. Конфісковано 620 пачок цигарок. По вул. Петрозаводська, 274 виявлено торгівлю фальсифікованим алкоголем. Під час рейду вилучено: 10 літрів сурогатного спирту, 10 кегів пива, 20 пачок сигарет.

Перевірка на Байкальському ринку показала – під виглядом кафетеріїв працюють «наливайки». Тільки в одному з таких «кафе» виявлено та вилучено 14 літрів горілки, 2 літри коньяку, 4 літри вина, 96 пляшок пива. Вся ця продукція знаходилася у вільному продажу без будь-яких дозвільних документів.

Вул. Щорса, 4. Поруч з житловими будинками теж працює «наливайка». Саме тут, і в день і в ночі клієнтам пропонують алкоголь. Конфісковано: 14,5 літрів горілки, пиво, коньяк.

За результатами перевірок складено адміністративні протоколи, проведена профілактична бесіда, неліцензійна продукція конфіскована. Заходи щодо профілактики та боротьби із торгівлею фальсифікованими та неліцензійними спиртними напоями триватимуть і надалі, запевняють у КП «Муніципальна поліція».

Поделиться:

Читайте также: