У Дніпрі відбувся патріотичний концерт до Дня Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

У театрі імені Шевченко відбувся патріотичний концерт із нагоди увічнення памяті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають»

Пройшов він за участю артистів театру, музичних гуртів міста, студентів Театрально-художнього коледжу, представників Православної Церкви і духовенства вірменської, азербайджанської та єврейської діаспор. Розпочався захід із молитви Отче Наш, із якою кожен священослужитель звернувся до Бога, просячи миру в Україні та спокою для душ загиблих на Майдані. Потім актори представили цілу виставу, майстерно відтворивши на сцені події 2014 року. Атмосфери Революції Гідності додали пісні та вірші, присвячені Героям Небесної Сотні, а також уривки відео тих подій. Згадали і Сергія Нігояна, який загинув під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві.

На концерт запросили учасників Майдану, діячів різних громадських організацій та учнів старших класів шкіл міста. Присутніх привітав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

— Дніпро — це перше місто, де вирішили дати одному з проспектів ім’я Сергія Нігояна, — сказав він. — Цим ми довели свою повагу не лише до нього, але і до всіх, хто віддав життя за краще майбутнє України. За допомогою патріотичного концерту ми хочемо, щоб молодь міста завжди пам’ятала наших героїв

, які довели, що ми — сильна нація

.

Маріанна Стець, фото автора

Поделиться:

Читайте также: