Оперативники СБУ врятували аграрний ліцей

Нанесення економічних збитків державі на 30 мільйонів гривень не допустила Служба безпеки України у районі проведення антитерористичної операції.

Про це повідомили в прес-центрі відомства.

Зокрема, оперативники спецслужби попередили незаконну передачу підприємцям 326 га земель Державного навчального закладу «Слов’янський професійний аграрний ліцей», що могло завдати державі матеріальної шкоди на 9 мільйонів 74 тисячі гривень.

При укладанні договору керівництво закладу попередньо не погодило його у профільних інстанціях, а фізична особа, якій планувалась передача землі, взагалі не має державної реєстрації як суб’єкт господарювання. Відповідно до ініційованого СБУ позову Слов’янський міськрайонний суд визнав угоду не дійсною.

Також СБ України отримала інформацію про можливу змову двох учасників тендеру з виключення ймовірних конкурентів та спотворення результатів закупівель, що проводило державне вуглевидобувне підприємство. Після того як СБУ поінформувала про це керівництво підприємства, відкриті торги були скасовані. Тим самим попереджено державні збитки на 20,85 мільйона гривень.

Поделиться:

Читайте также: