Флешмоб по-гвардійські до дня закоханих (ФОТО)

14 лютого гвардійці Дніпровського полку охорони громадського порядку та Дніпровського конвойного батальйону Національної гвардії України при підтримці відділу мобілізаційної та оборонної роботи міської ради провів захід по привітанню жителів та гостей міста Дніпро з днем закоханих.

 Про це повідомили в прес-службі нацгвардії України в Дніпропетровській області.

Перед початком проведення заходу місцевому населенню та гостям міста були продемонстровані фільми клубною машиною, дівчата військовослужбовці поздоровляли всіх зі святом, пригощали липовим чаєм та випічкою.

Інструктором з фізичної підготовки та спорту старшиною Віктором Кривічем було продемонстровано елементи ножового бою. Все це дійство супроводжувалося під мелодії духового оркестру військової частини.

В черговий раз старший помічник начальника штабу майор Олександр Смічик та представник відділення по роботі з особовим складом старший лейтенант Олександр Курочкін провели роботу щодо покращення іміджу Національної гвардії України, популяризації військової служби за контрактом та навчання у Національній академії Національної гвардії України.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: