Тільки за один день правоохоронці виявили п’ятьох водіїв, які керували автівками сумнівного походження (ФОТО)

На Дніпропетровщині поліцейські взводу забезпечення супроводження виявили п’ять фактів незаконної експлуатації транспортних засобів.
З 07 по 28 лютого 2017 року на території Дніпропетровської області проводиться комплекс профілактичних заходів спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації. Щоденно увага працівників поліції націлена не тільки на безпеку на дорогах, а й на розкриття фактів незаконної діяльності з транспортними засобами та правопорушень пов’язаних з їх використанням.
Тільки за один день правоохоронці Дніпропетровщині виявили п’ятьох водіїв, які керували автівками сумнівного походження.

Так, 14 лютого під час відпрацювання смт Слобожанське поліцейські взводу забезпечення супроводження ГУНП в Дніпропетровській області зупинили для перевірки авто «Mercedes-Benz 709D». При перевірці документів та звірки номерів вузлів і агрегатів з записами в реєстраційних документах правоохоронцями було виявлено неспівпадіння.
За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань із визначеною правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 290 КК України.

Цього ж дня, в смт Межова був зупинений автомобіль марки «Volkswagen Golf». Під час перевірки документів на автівку у поліцейських виникли сумніви щодо дійсності свідоцтва про реєстрацію, яке їм надав керманич.
За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань із визначеною правовою кваліфікацією за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.
Ще три факти незаконної експлуатації транспортних засобів працівники взводу забезпечення супроводження ГУНП виявили в обласному центрі.

Під час перевірки автомобілів  «BMW 525» і «Mercedes-Benz А170» у поліцейських виникли сумніви щодо дійсності реєстраційних документів,

а при огляді «Opel Vectra» виявлено, що номера вузлiв та агрегатiв не співпадають з записами в свiдоцтвi про реєстрацію.

За даними фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст.290 КК України.

Поделиться:

Читайте также: