Павлоградські правоохоронці затримали серійного грабіжника

Зловмисник попався на одному злочині, а виявилося, що він причетний ще до низки грабежів.

Так, наприкінці вересня минулого року до правоохоронців звернувся 18-річний павлоградець із заявою, що став жертвою грабіжників. Потерпілий розповів, що ввечері 21 вересня біля кафе, розташованого по вулиці Дніпровській, на нього напали двоє чоловіків: один тримав ззаду, а інший вдарив по обличчю та відібрав мобільний телефон. Після цього зловмисники побігли в сторону кладовища.

Потерпілий декілька днів зволікав із заявою до поліції, тому заходи по встановленню осіб зловмисників та місцезнаходження викраденого майна результатів не дали.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством).

Завдяки проведеним слідчо-розшуковим заходам було встановлено, що злочин скоїли раніше судимий 21-річний павлоградець разом з 22-річним товаришем з Дніпра. Зловмисники розповіли, що викрадений телефон віднесли в ломбард, а виручені кошти витратили на свої потреби.

Як з’ясувалося, 21-річний павлоградець не перший раз зважився на злочин. Раніше він притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності, окрім того, зізнався в скоєнні ще ряду грабежів на території міста та району.

На даний час правопорушники затримані в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Триває досудове слідство.

Грабіжникам загрожує до шести років за гратами.

Джерело

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: