Дніпро пам’ятає: у міській раді нагородили воїнів-афганців та сім’ї наших загиблих земляків

 Нагороди та подяки від міського голови Бориса Філатова  отримали 26 учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Їх вручив директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту Олександр Чудновський.

«Хоча ми з кожним роком віддаляємося від афганської війни, але наша пам’ять не підвладна часу: героїчні подвиги воїнів-інтернаціоналістів, приклади мужності та вірності військовому обов’язку назавжди залишаться в історії, — зазначив він. – Багато тих, хто пройшов Афганістан сьогодні захищають Україну на Донбасі, стали волонтерами. І це справжній приклад патріотизму».

Серед нагороджених — заступник головного лікаря лікарні№5, голова первинної організації медпрацівників-учасників бойових дій в Афганістані Павло Савченко. Йому вручили  медаль «За заслуги перед містом».

Майже 50 воїнів-інтернаціоналістів, мами та вдови загиблих отримали нагороди від Київського патріархату та міського об’єднання ветеранів Афганістану.

Підтримали учасників бойових дій і матеріально. З міського бюджету 498 інвалідів-афганців отримають матеріальну  допомогу в розмірі 1150 грн,  85 родин  загиблих — одноразову грошову компенсацію  в розмірі  15440 грн., 300 учасників бойових дій на території інших держав — допомогу по  1000 грн.

Крім того, у 2017 році вперше передбачені кошти на оздоровлення інвалідів війни в Афганістані. На це виділять 1 млн. 200 тис. грн Планується оздоровити близько 200 осіб.

Юлія Бабенко, фото автора

 

Поделиться:

Читайте также: