Депутати Дніпра ухвалили більш дієве покарання за жорстоке поводження с тваринами

15 лютого, під час 18-ї чергової сесії, депутати Дніпровської міськради ухвалили звернення до Верховної Ради України з пропозицією підтримати проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин»).

Законодавча ініціатива покликана дати більш чітке визначення поняття «жорстоке поводження з тваринами», а також суттєво посилити адміністративну та кримінальну відповідальність за знущання над братами меншими.

«Це стосується облаштування дельфінаріїв, закритих зоозон та пересувних зоопарків. З проектом усі були ознайомлені», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Народні обранці Дніпра наголошують, що збільшення кількості випадків жорстокого поводження з тваринами спричинене надто лояльним ставленням до зловмисників. Наприклад, штраф за мордування чотирилапих складає всього від 9 до 21 неоподаткованого мінімального доходу.

У проекті закону стягнення хочуть збільшити, встановивши його на рівні від 200 до 500 неоподаткованих мінімальних доходів – тобто від 3,4 тис. грн до 8,5 тис. грн.

Крім того, за особливу жорстокість стосовно тварин зловмиснику загрожуватиме ареш.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: