За годину у Дніпрі можно бути поділитися любов’ю

Сьогодні, 14 лютого, до Дня всіх закоханих на головній площі міста відбудеться символічна акція «Кохай українською», де «Спільнота активної молоді — САМ» даруватиме усім перехожим листівки з цитатами про кохання українських письменників.

Традиційно, підготовчий штурм до святкування дня Святого Валентина у багатьох з нас починається за декілька днів до святкової дати. У цей період стільки всього необхідно зробити, подбати про подарунок, прикрасі місця, де передбачається провести романтичний вечір. І звісно ж як без валентинки.

Слова про кохання, написані творчим пером, відображають думки тисяч і тисяч людей, передають те, що відчуває, але не може передати на папері кожен із нас. Тож, ГО «САМ» підготувала унікальні листівки з цитатами українських письменників, адже ніхто в світі так промовисто та щиро не говорив про кохання як українці.

Кожен дніпрянин матиме можливість отримати листівку у подарунок для своєї коханої людини. Усі бажаючі також зможуть долучитися до запису відео звернення з найліпшими побажаннями усім українцям.

Акція відбудеться на Європейській площі, з 13:00 до 14:00. Контактна особа — Владислав, 095-505-27-04.

Поделиться:

Читайте также: