У Дніпрі назріває черговий скандал

У Дніпрі може спалахнути черговий скандал довкола екс-голови міської ТВК Валентини Панкуліч.


До численного списку фальсифікацій колишньої очільниці міської територіальної виборчої комісії Дніпра Валентини Панкуліч може додатися включення до складу депутатського корпусу міськради 7-го скликання депутата, який під час виборів 2015 року не набрав необхідної кількості голосів.

У ситуації фігурують двоє представників «Опозиційного блоку», які тоді балотувалися до міської ради. За версією скандальної екс-голови ТВК Валентини Панкуліч, останнє, 26-те місце у виборчому списку дісталося Назарію Постольнику, який, як виявилося згодом, насправді посів лише 30-те місце. Та невідомим чином Назарію Постольнику додалося аж 0,5% голосів, і він «помінявся» місцями з тодішнім кандидатом в депутати Ігорем Маринкевичем.

На різні результати волевиявлення дніпрян звернули увагу в Центральній виборчій комісії. Проаналізувати їх та знайти помилку вдалося чинній Дніпровській ТВК. Після дострокового припинення повноважень Валентини Панкуліч міська комісія отримала доступ до багатьох документів, які колишня голова тервиборчкому разом із секретарем приховували від сторонніх очей.

Рішення у справі двох претендентів на депутатство має винести суд.

Джерело

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: