Дніпрян запрошують відсвяткувати День народження метеориту

Дніпровський планетарій підготував цікаву програму. 12 лютого тут відзначатимуть ювілей Сіхоте-Алінського метеориту. Для маленьких та дорослих жителів міста підготували цікаві розваги. 

Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

— Метеорит святкуватиме 70 років з часу, коли впав на Землю. Насправді ж він набагато старший – йому понад 1,5 млрд. років. Але весь цей час він провів далеко від нашої планети — у Космосі, — розповіли в планетарії.

О 10.30 метеорит запрошує на святкування до планетарію дітей. Їм замовив подарунки: малюнки на космічну тематику, поробки та листівки. Окрім маленьких гостей прийдуть найближчі друзі прибульця — фрагменти інших метеоритів, з якими також можна буде познайомитися.

У фойє планетарію гостей розважатимуть клоуни та аніматори. Будуть веселі ігри, майстер-класи та святковий торт. Об 11.00 та 13.00 в Зоряній залі покажуть програму «Метеорит, який розмовляє». Іменинник поділиться історією своєї подорожі. Метеорит довго літав просторами космосу, знає чимало таємниць Всесвіту і з радістю розповість їх жителям Землі. Цікаво буде і дорослим, і малим.

О 15.00 розпочнеться програма «Репортаж з місця події». Це зустріч зі старим знайомим метеорита — кандидатом наук, завідуючим відділом Одеської обсерваторії Юрієм Горбаньовим. Він двічі брав участь в експедиціях на місце падіння метеориту. Розповідь «з перших рук» зацікавить молодь.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: