Дніпрян чекають на онкообстеження до 17 лютого

На це звернув увагу  головний хірург департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Олександр Новіков.

«Декадник розпочався 6 лютого і продовжиться на наступному тижні, — наголосив він. — Основна мета заходу – донести до населення важливість проблеми онкології, звернути увагу громадськості на необхідність профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань. На жаль, онкологія посідає друге місце серед захворювань, які спричиняють смерть та інвалідність населення, особливо останнім часом людей працездатного віку. Вкотре звертаємо увагу людей на те, що виявлені на ранніх стадіях онкологічні захворювання у 98-ми і навіть 100% випадків виліковні завдяки сучасним методам лікування, які наявні у Дніпрі. Тому в період декадника і не тільки закликаємо містян пройти огляд у сімейних лікарів, терапевтів в амбулаторіях за місцем мешкання, зробити мінімальні аналізи. У випадку підозри на онкологію пацієнт буде направлений до вузькопрофільних фахівців. Головне, що хочемо донести до людей, – слід дбайливо ставитися до свого здоров’я».

Позаштатний спеціаліст департаменту з онкології Павло Терещенко звернув увагу на те, що у період декадника в місті в посиленому режимі працюють профільні фахівці клінічної лікарні № 4 та обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Можна пройти обстеження й у обласному онкоцентрі на Космычній.

 

«До цих лікувальних закладів можна звернутися і за направленням від лікаря амбулаторії, і напряму, — сказав він. — Висококваліфіковані спеціалісти-онкологи обстежать пацієнта і нададуть всю необхідну допомогу».

Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: