Рятувальники здали донорську кров для пораненого Дмитра Тритейкіна та військових АТО (ФОТО, ВІДЕО)

8 лютого в Дніпропетровській обласній станції переливання крові співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здавали донорську кров.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Акцію проведено з метою надання допомоги у поповненні Банка крові для допомоги постраждалим у зоні АТО та особисто для підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна, який постраждав в Авдіївці та перебуває на лікуванні у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова.

Аби підтримати донорський рух, рятувальники запросили приєднатись усіх бажаючих та засоби масової інформації. До обласного центру прибули рятувальники з усієї області та небайдужі громадяни. Загалом кожна людина здала близько 500 мл крові, що суттєво поповнить Банк крові.

Співробітники ДСНС зазначали, що їх мотивує бажання допомогти пораненому побратиму та тим, хто захищає мирне життя на фронті.

Рятувальники є постійними донорами крові як для військових АТО, так і для людей, що постраждали він надзвичайних ситуацій, а також поповнюють власний резерв Банку.

Так, зберегти людське життя може кожен, адже твоя кров – рятівна!

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: