У Дніпрі поліцейські затримали рибних браконьєрів

На річці Оріль поліцейські затримали чоловіків, які сітками незаконно виловили 36 кг риби

4 лютого увечері під час проведення профілактичних заходів по боротьбі з браконьєрством на річці Оріль поліцейські помітили двох чоловіків. Вони видовбали у крижаній річці лунки та за допомогою сітки витягували рибу.

— Коли на вулиці стемніло, двоє чоловіків вирішили зайнятись незаконним виловом риби, використовуючи знаряддя лову – жилкову сітку. В ході огляду у рибалок було вилучено рибальську сітку, пішню, саморобний пристрій для витягування сіток з води та багато риби, а саме: судак – 38 штук, щука – 2 штуки, плітка – 48 штук, окунь – 3 штуки, карась – 4 штуки, плоскирка – 30 штук. Чоловіки завдали збитку на суму 25 279 гривень. Уся вилучена риба була передана для подальшої реалізації, – розповів начальник відділення поліції у річковому порту Амур-Гавань майор поліції Віктор Лагутін.

Браконьєрами виявились раніше не судимі жителі Дніпропетровської області 49 та 48 років. Чоловіки вже давно займались рибальством. В той день вони вирішили незаконно наловити риби та продати її. Свою провину рибалки усвідомили та запевнили, що не будуть у подальшому займатись браконьєрством.

За фактом незаконного вилову риби у слідчому відділенні річкового порту Амур-Гавань відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Чоловікам загрожує покарання у вигляді штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: