Роман Зозуля уже прийняв рішення

Український футболіст Роман Зозуля, який опинився в епіцентрі резонансного на всю Європу скандалу, прийняв рішення не виступати за команду, фанати якої підтримують проросійські сили. Про це спортсмен відверто натякнув в інтерв’ю ТСН.

“Мені запропонували два варіанти, – признався Зозуля, – Перший – мені і моїй родині дають охорону, я залишаюся в “Райо Вальєкано” і під загрозою життя повинен грати за Райо. Другий варіант – повернутися в “Бетіс”, тренуватися там і п’ять місяців не грати в футбол.Тут все очевидно. Будь-яка людина, яка любить свою сім’ю, вибере свій правильний варіант”.

Цими словами про сім’ю Зозуля відверто дав зрозуміти, що він не повернеться в “Райо Вальєкано”.

Окрім безпеки сім’ї, знаменитий українець навів ще один аргумент того, чому він воліє відмовитися від кар”єри в “Райо Вальєкано”:

“Я хотів поговорити з фанатами клубу, – зазначив футболіст, – Але вони зі мною не захотіли розмовляти. З ними розмовляли мої представники Райо, і розмова була в тому плані, що я допомагаю української армії, і, таким чином, я нібито фашист, тому що вони за Донбас і допомагають Донбасу. Коли я був у консульстві, наскільки я зрозумів, з ультрас багатьох раніше вже заарештовували, тому що вони воювали на стороні терористів Донбасу… Я пообіцяв хлопцям в АТО, я сказав їм, що буду допомагати їм до останнього подиху, поки ми не виграємо. І якась купка ультрасів мене ніколи не переконає і не зупинить. Всі прекрасно розуміють, що це не тільки мене образили, а це в якійсь мірі і плювок в бік нашої країни… Я дізнався, що 6-8 чоловік їздили воювати на Донбас, і ми повинні прекрасно розуміти, хто їх підтримує і яке посольство їх фінансувало. У команду з проросійськими уболівальниками – ні кроку!”

Отож, Роман Зозуля став першим в історії українського футболу гравцем, який постраждав за свою відверту проукраїнську позицію. Тепер він найближчі п’ять місяців не гратиме у футбол, а лише тренуватиметься з клубом “Бетіс”.

Офіційно рішення буде озвучено у понеділок.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: