Прокуратура зобов’язала привести до ладу дитячі майданчики

Упродовж 2016 року прокуратурою заявлено вісім позовів щодо зобов’язання органів місцевого самоврядування (комунальних підприємств) провести належний облік, інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою дитячого дозвілля (дитячі майданчики).

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Необхідність звернення з позовами вказаної категорії викликана бездіяльністю органів місцевого самоврядування щодо належного утримання об’єктів благоустрою призначених для забезпечення безпечного дитячого дозвілля.

Судами задоволено 4 позови, ще стільки ж перебувають на розгляді. За позовами місцевих прокуратур приведено у відповідність до вимог діючого законодавства функціонування 8 дитячих майданчиків у Царичанському, Софіївському, Верхньодніпровському та Томаківському районах.

Більшістю органів місцевого самоврядування не виконуються вимоги діючого законодавства щодо проведення обліку, інвентаризації та паспортизації дитячих та спортивних майданчиків, що в свою чергу призводить до занедбаного стану майданчиків, створення небезпечних умов їх використання, а також використання їх не за призначенням.

У місті Дніпро, не дивлячись на існування відповідного комунального підприємства, на яке покладено обов’язок утримання дитячих та спортивних майданчиків, не проведено інвентаризацію та паспортизацію більше ніж 400 дитячих та спортивних майданчиків.

Наразі робота триває.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: