Ковзани, ролики та лазерні бої — безкоштовні розваги на будь-який смак

У Дніпрі продовжує діяти благодійна ініціатива міського голови Бориса Філатова «Місто людей». Завдяки угоді, яку мерія уклала з підприємцями, маленькі дніпряни можуть безкоштовно відвідувати спортивні та інтерактивні майданчики.

Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

У мерії наголошують: така ініціатива, в рамках якої малеча може грати в команді, допоможе особливим дітям швидше знайти спільну мову з однолітками.

«Соціалізувати дитину – наше важливе завдання. Кожен вихід за межі школи допомагає таким діткам у цьому, надто коли для прогулянки є така вагома причина, як ролики, адже діти їх обожнюють. Такі заходи є дуже важливими для реабілітації дітей, завдяки ним вони вчаться комунікувати, розвивають навички спілкування та просто активно проводять дозвілля в компанії друзів», – зазначила куратор проекту Одарка Біла.

Загалом у рамках програми міського голови Дніпра Бориса Філатова «Місто людей» діти можуть обрати для себе різні веселощі. Хлопців і дівчат запрошують покататися на ковзанці, підкорити ролердром або позмагатися в дружніх лазерних боях.

Приєднатися до веселощів можна, записавшись за телефоном: (093) 913 02 51.

Зазначимо також, що в теплу пору року для малечі влаштовують прогулянки на теплоході або безкоштовне катання на атракціонах. На згадку про веселі вихідні маленьким і дорослим містянам пропонують зробити сімейні фотосесії.

Особлива увага в благодійній ініціативі Бориса Філатова приділена вихованцям дитячих будинків, будинків сімейного типу, а також малечі з малозабезпечених сімей. Завдяки проекту бізнесмени неодноразово передавали цим дітям фрукти та смаколики.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: