Житлові будинки Дніпра, в яких не створені ОСББ, обслуговують керівні компанії, обрані за конкурсом

Житлові будинки, у яких не були створені ОСББ, наразі обслуговують керівні компанії, обрані за конкурсом. Про це під час прес-конференції 1 лютого повідомив директор департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Владислав Грицай.

Так, в Амур-Нижньодніпровському та Самарському районах житлові будинки обслуговує КП «Житлове господарство Самарського району». В Шевченківському, Центральному, Чечелівському та Новокодацькому районах – КП «Житлосервіс-2».

«Рішення конкурсної комісії щодо визначення керівної компанії в Індустріальному та Соборному районах було скасоване рішенням Бабушкінського районного суду. Наразі будинки в цих районах обслуговують КВ ЖРЕП Жовтневого району та КВ ЖРЕП Індустріального району, тому мешканці цих районів повинні сплачувати за обслуговування будинків їм», – зазначив Владислав Грицай.

Директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради також прокоментував збільшення тарифів на послуги, що надають керівні компанії:

«Мінімальна заробітна плата та вартість енергоносіїв – це основні складові тарифу на обслуговування будинку. Ці тарифи затверджувалися в 2011 році, за цей час зросли ціни на електроенергію та підвищилася мінімальна зарплата українців, через що тариф був збільшений в середньому на 70 копійок за один квадратний метр», – сказав Владислав Грицай.

Посадовець також нагадав, що згідно з чинним законодавством, мешканці Дніпра задля економії можуть оформити субсидію на послуги, що надає керівна компанія.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: