Дніпровські рятівники вирушають на допомогу населенню Авдіївки (ФОТО, ВІДЕО)

31 січня в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу щодо ситуації в місті Авдіївка Донецької області.

Про це повідомили в прес-службі відомства.

Враховуючи критичну ситуацію, пріоритетними завданнями для місцевих органів влади та служб цивільного захисту є недопущення розмороження систем теплопостачання та вжиття заходів з відновлення у найкоротші терміни електропостачання теплоелектростанції заводу і фільтрувальної станції міста.

У зв’язку з цим у Дніпропетровській області оперативно сформоване та укомплектовано угрупування сил Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області у складі 8 одиниць техніки та 20 чоловік особового складу. Зведений підрозділ буде відправлений до м. Авдіївка Донецької області для надання допомоги постраждалому населенню.

Одним з основних завдань підрозділу буде забезпечення аварійного електропостачання окремих об’єктів критичної інфраструктури. Угрупування укомплектоване 4 автономними джерелами електроживлення (електрогенераторами потужністю 44кВт – 1од., 66 кВт – 2од., 110 кВт – 1од.). Електростанції забезпечені повною заправкою паливо-мастильними матеріалами.

Крім того, для обігріву постраждалого населення підготовлено 5 пересувних пунктів обігріву на базі табірних наметів УСБ-56 в комплекті з ліжками, пічками, столами та стільцями, а також запасом твердого палива  та 1 потужним дизельним теплогенератором.

Особовий склад підрозділу укомплектований речовим майном для роботи в автономному режимі в польових умовах.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: