Фахівці Служби порятунку взяли участь у «Лінійці безпеки» в школі № 134 (ФОТО)

Головна мета безпеки життєдіяльності дитини полягає в тому, щоб сформувати у неї свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує. Необхідно навчити дітей розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки, визначати шлях надійного захисту від них, уміти надавати допомогу в разі потреби собі та іншим.

Тому фахівці Служби порятунку та представники Національної поліції завітали в гості до учнів спеціалізованої школи гуманістичного навчання та виховання №134 та взяли участь у «Лінійці безпеки». 

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Першочергово представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області звернулися до першачків та їхніх батьків, які також були присутні на лінійці, розповіли їм, чим займається Служба порятунку, у яких випадках необхідно викликати рятувальників, що таке саме поняття пожежа та від чого вона виникає.

Учням 2-4 класів співробітники Головного управління розповіли про дитячі ігри з вогнем, про заборону користування газовими та електричними плитами, особливо, коли лишаються вдома без нагляду дорослих. Для кращого запам’ятовування та сприйняття  дітей попросили допомогти фахівцям ДСНС та продемонстрували заборонні знаки. Підняли тему безпеки в побуті, наголосили, що категорично заборонено лишати телефони та планшети на зарядження, коли лягаєш спати, нагадали про безпеку на водоймах.

Дітям 5-6 класів розповіли про правила безпеки більш детально, наголосили, що навіть дим, а не лише вогонь, може нанести невиправних втрат. Дітей ознайомили з вогнегасниками, розповіли якими вони бувають та як правильно ними користуватися.

Піротехніки, водолази, диспетчери, пожежні-рятувальники, хіміки-дозиметристи — це професії, з якими ознайомили учнів 7-8 класів. Дітей закликали вміти розрізняти небезпеки з якими можна впоратися самостійно, а на ліквідацію яких необхідно залучити сили ДСНС. Звісно, найбільше учнів цікавили випадки з життя, резонансні пожежі. Також, дитячий захват викликала інструкція по користуванню вогнегасником, з якою школярів познайомили фахівці служби цивільного захисту.

Заключною частиною була лінійка із старшокласниками, під час якої учні закріпили знання з правил безпечної життєдіяльності, отримані під час навчального процесу.

На завершення лінійки діти мали змогу побачити на власні очі муляжі боєприпасів на невеликій виставці вибухонебезпечних предметів та профілактичний відеоролик даної тематики.

Дирекція школи була задоволена проведеною роботою, адже в рамках одного дня фахівці Служби порятунку та Національної поліції поспілкувалися з кожним класом, з кожним учнем.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: