У Кам’янському судитимуть переселенку, яка шляхом обману отримала 17 тис грн державної грошової допомоги

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно переселенки з окупованої території України за скоєння злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1,4 ст.358 КК України (шахрайство; підроблення документів та використання підроблених документів).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури України в Дніпропетровській області.

Встановлено, що мешканка Донецької області, переселившись до м. Кам’янське, у період з травня 2015 по квітень 2016 рр. внесла недостовірні відомості щодо свого майнового стану у заявах про надання адресної допомоги переміщеним особам та в подальшому надала їх для розгляду до Управління соціального захисту населення Заводської районної у м. Дніпродзержинську ради. Шахрайським шляхом зловмисниця незаконно отримала 17 тис. грн державних коштів.

В ході досудового розслідування вказана сума коштів відшкодована останньою у повному обсязі. Судовий розгляд кримінального провадження триває.

Крім того, Дніпродзержинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у 5 кримінальних провадженнях відносно 6 переселенців з територій Донецької та Луганської областей, які протягом 2014-2016 років шляхом обману незаконно отримали адресну допомогу на загальну суму 145 тис. грн.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: