У Дніпрі курсанти Академії СБУ презентували виставу-реквієм «Війна без строку…» (ФОТО, ВІДЕО)

У Дніпрі Служба безпеки України презентувала благодійну виставу-реквієм «Війна без строку…» курсантів Академії СБУ та виставку картин «Невидима варта», присвячені пам’яті загиблих співробітників спецслужби.

Про це повідомили в прес-центрі відомства.

Під час вистави курсанти від імені Героїв Служби правдиво розповіли про їхні життєві історії без прикрас і пафосу. У постановці використано фото- та відеоматеріали про Героїв, цитати з інтерв’ю, спогади рідних, а також фрагменти фільмів, зроблених Академією.

Постановку, яка відбулася у залі облдержадміністрації, відвідали молодь місцевих навчальних закладів, колеги загиблих співробітників, представники влади області та міста, підприємці.

Виставку портретів загиблих Героїв СБУ відкрив заступник Голови СБУ Вадим Поярков.

«Я пишаюсь тим, що сьогодні у Дніпрі можу особисто презентувати благодійну акцію СБУ, всі зібрані кошти від якої будуть передані на потреби Дніпропетровського військового шпиталю», ‒ зазначив він.

Керівник Національної академії СБУ Сергій Кудінов розповів, що вистава та портрети створені курсантами та співробітниками навчального закладу за власним покликом.

«Моя особиста позиція та всіх співробітників Служби, що ми повинні використовувати кожну можливість для вшанування пам’яті наших Героїв. Поки вони у наших серцях і в наших спогадах, то Герої дійсно не вмирають», ‒ підкреслив Сергій Кудінов.

У день вшанування Героїв Крут Вадим Поярков наголосив на важливості збереження історичної пам’яті.

«Упевнений, що мир буде і перемогу ми здобудемо, але не ціною поступок агресору. Загиблі Герої різних поколінь не пробачать нам навіть сантиметра втраченої території та зради інтересів Батьківщини», ‒ зазначив він.

У Дніпрі курсанти Академії відвідали музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

Найближчим часом курсанти Академії представлять благодійну виставу-реквієм глядачам в Одесі, Вінниці та Львові.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: