У Дніпрі кримінальне провадження проти Плотницького у справі збитого літака ИЛ-76 скеровано до суду

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови терористичної організації «ЛНР» І.Плотницького та двох командирів батальйонів А. Патрушева та О. Гурєєва у справі збитого літака ІЛ-76. Дії вказаних осіб кваліфіковано як терористичний акт (ч.3 ст.258 КК України).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури України в Дніпропетровській області.

Так, голова терористичної організації «ЛНР» І.Плотницький, який на час скоєння злочину був командиром незаконного збройного формування «Зоря», разом з А. Петрушевим (на той час його заступником) та командиром незаконного збройного формування «Вітязь» О.Гурєєвим обвинувачуються у збитті військово-транспортного літака ІЛ-76, на борту якого знаходилось 49 осіб, під час здійснення посадки в аеропорт Луганська.

Трагедія сталася у червні 2014 року: тоді на території Луганської області під час здійснення заходу на посадку в аеропорт м. Луганськ переносним зенітно-ракетним комплексом був уражений військово-транспортний літак ІЛ-76 Збройних сил України. Внаслідок ураження літак загорівся, впав, а дев’ять членів екіпажу та сорок військовослужбовців загинули.

Як повідомлялось раніше, у липні минулого року вказаним особам було заочно повідомлено про підозру у вчиненні даного злочину та, оскільки вони перебувають за межами підконтрольній Україні території, відносно них проведено спеціальне досудове розслідування.

Поделиться:

Читайте также: