У Дніпрі прооперували 4 з 10 доставлених на днях з Донбасу діточок

Ініціатива акції «Допомога йде» належить оперативному командуванню «Схід». До неї відразу ж долучилися лікарі, влада та волонтери.

«Відтепер діти та дорослі з «сірої» зони Донецької області будуть планово лікуватися у медзакладах Дніпра, — прокоментував представник оперативного командування «Схід»  Борис Кутовий. — Вже цього тижня перші групи дорослих та малих пацієнтів по 10 чоловік прибули до шостої міської та обласної дитячої лікарні Дніпра. Це люди з Авдіївки, Марї`нки, Світлодарська, Бахмутського району та інших прифронтових територій. Ідея проекту «Допомога йде» народилася у наших серцях. Тільки об`єднавшись у важливих справах, ми можемо довести, що ми єдина країна».

У обласній дитячій лікарні, як повідомив її директор Олександр Хитрик вже прооперували 4 маленьких пацієнтів. Інші проходять ретельне обстеження, бо мають складні хронічні діагнози.

«Ми готові надавати допомогу таким діткам, бо бачимо, наскільки вона потрібна, — наголосив Олександр Львович. – Прооперували чотирьох із тих, що привезли на днях, двоє діточок сироти. Така допомога від наших лікарів вже не перша. З початку бойових дій на Сході ми пролікували 1300 дітей з цієї зони, 500 прооперували. Будемо і надалі підставляти своє надійне плече».

Звичайно,  операції та лікування таких громадян потребує додаткових коштів з обласного та міського бюджетів. Тому голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов звернувся до очільників міст і районів з проханням передбачити кошти у  місцевих бюджетах і пообіцяв  підтримку з боку області.

Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться:

Читайте также: