Стартував ХХІV Всеукраїнський фестиваль духовних пісень «Від Різдва до Різдва» (ФОТО)

27 січня у Дніпровському академічному театрі драми і комедії (колишній театр ім. Горького) розпочався ХХІV Всеукраїнський фестиваль духовних пісень «Від Різдва до Різдва». Протягом трьох днів фестивалю на сцені виступлять близько 60 хорових колективів із різних куточків країни. Гостей музичної події привітав мер Дніпра Борис Філатов.

«Для мене, як для міського голови, дуже важливо, щоб у цей непростий час було якомога більше таких прекрасних, світлих подій. Тут багато чудових облич. Це чудова нагода, щоб зібратися всім разом», – зазначив Борис Філатов.

Цьогорічний фестиваль «Від Різдва до Різдва» збере близько тисячі учасників, майже половина з яких – діти.

До закриття та гала-концерту фестивалю організатори підготували особливий подарунок. Так, цієї неділі, 29 січня, о 12.00, перед початком заходу в театрі пройде флешмоб, під час якого учасники та глядачі масово виконають всесвітньовідому різдвяну пісню «Щедрик».

Також в дні проведення фестивалю у фойє театру працює виставка-ярмарок «Православна Дніпропетровщина».

Загалом за 23-річну історію музичної події в ній взяли участь близько 40 тис. дорослих та юних виконавців з різних куточків нашої країни, а також з Білорусі, Молдови, Грузії. Зі сцени лунали твори різними мовами світу: українською, німецькою, грузинською, французькою, іспанською, італійською, польською, білоруською та навіть латиною.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: