Прокуратурою вживаються заходи щодо повернення незаконно відчужених об’єктів нерухомості в Дніпрі

Прокуратурою Дніпропетровської області вживаються заходи щодо повернення в комунальну власність міста 193 об’єктів нерухомого майна, загальною площею понад 28 тис. кв. м, які незаконно вибули із власності територіальної громади під час ліквідації комунальних підприємств.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури України в Дніпропетровській області.

Проте незаконні власники не полишають спроб створення перешкод в його поверненні до власності територіальної громади міста.

Так, постановою Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська за позовом припиненої за рішенням суду юридичної особи визнано протиправним рішення сесії Дніпропетровської міської ради, прийняте у 2011 році, про проведення реорганізації комунальних житлово-експлуатаційних підприємств міста та передачу комунального майна, що перебуває на їх балансі, на баланс КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю».

За апеляційною скаргою прокуратури області Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом рішення суду першої інстанції скасовано, чим підтверджено право Дніпропетровської міської ради, як власника спірного майна, на володіння та розпорядження ним.

Поделиться:

Читайте также: