Прокуратурою вживаються заходи щодо повернення незаконно відчужених об’єктів нерухомості в Дніпрі

Прокуратурою Дніпропетровської області вживаються заходи щодо повернення в комунальну власність міста 193 об’єктів нерухомого майна, загальною площею понад 28 тис. кв. м, які незаконно вибули із власності територіальної громади під час ліквідації комунальних підприємств.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури України в Дніпропетровській області.

Проте незаконні власники не полишають спроб створення перешкод в його поверненні до власності територіальної громади міста.

Так, постановою Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська за позовом припиненої за рішенням суду юридичної особи визнано протиправним рішення сесії Дніпропетровської міської ради, прийняте у 2011 році, про проведення реорганізації комунальних житлово-експлуатаційних підприємств міста та передачу комунального майна, що перебуває на їх балансі, на баланс КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю».

За апеляційною скаргою прокуратури області Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом рішення суду першої інстанції скасовано, чим підтверджено право Дніпропетровської міської ради, як власника спірного майна, на володіння та розпорядження ним.

Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: