Незаконні гральні заклади на Слобожанскому проспекті та Донецькому шосе закрили (ФОТО)

Отримати обіцяну на вивісці закладу по проспекту Слобожанський, 89 послугу «Лото Шанс» поліцейським не вдалося. Натомість правоохоронці скористалися шансом та задокументували незаконну діяльність в сфері грального бізнесу, вилучивши техніку і грошові кошти.

26 січня працівниками відділу боротьби з майновими злочинами у державному секторі та шахрайством управління карного розшуку ГУНП у Дніпропетровській області в рамках кримінального провадження порушеного за ч. 1 ст. 203-2 (Заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України було проведено санкціонований обшук за вказаною адресу у Дніпрі. Як з’ясували поліцейські під вивіскою «Лото Шанс» працювала зала гральних автоматів.

В приміщенні ігорного залу виявлено та вилучено 14 системних блоків, 13 моніторів та 2985 гривень у касі. Відвідувачів обслуговували дві жінки 30-ти та 27-и років, які представилися як адміністратори зали.

Того ж вечора поліцейські в рамках даного кримінального провадження провели обшук і у закладі ««Інтернет центр @» по вулиці Донецьке шосе, 4-д.

В ході обшуку в приміщенні гральної зали виявлено та вилучено 9 системних блоків, 9 моніторів та 1615 гривень у касі.

Встановлено особу, яка задіяна у організації діяльності грального закладу. Нею виявилася 43-річна жінка, що працювала адміністратором вказаного закладу.

На момент появи поліцейських у кожному із вказаних закладів було до десятка відвідувачів. За словами оперативників, це були в основному молоді люди віком від 19 до 25 років, які виявилися постійними клієнтами гральних закладів.

На теперішній час триває досудове розслідування.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: