Лікарі Дніпра поставили на ноги 1300 дітей із зони АТО

Про це повідомив директор обласної дитячої лікарні  Олександр Хитрик

«Наша область ніколи не стояла осторонь проблем, які склалися у прифронтових територіях, де медичне обслуговування зараз на дуже низькому рівні, чи взагалі відсутнє, — зазначив він.  – Тож з перших днів проведення АТО ми надаємо таким діткам кваліфіковану допомогу. Для цього у нас є професіонали і сучасне обладнання. За цей час ми пролікували 1300 дітей з різними складними хронічними діагнозами, 500 прооперували. Звичайно ж, були дуже складні випадки, кульові та мінно-осколкові поранення. З усіма проблемами ми справилися, всі дітки живі-здорові. Це найголовніше».

Днями в обласну лікарню доставили десять діток з Авдіївки, Марї`нки, Світлодарська, Бахмутського району та інших прифронтових територій.  Чотирьох з них лікарі практично відразу прооперували, інші проходять ретельне обстеження, бо мають складні хронічні хвороби.

«В рамках проекту «Допомога йде», до якого ми відразу ж долучилися, на днях ми прийняли перших 10 дітей з важкими захворюваннями нирок, із вадами серця та фізичного розвитку, — прокоментував Олександр Львович. — Чотирьох вже прооперували, оскільки не можна було відкладати,  іншим проведемо необхідне х

ірургічне втручання після ретельного обстеження, бо там теж складні випадки».

Юлія Бабенко, фото автора

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: