Дніпровські гвардійці провели урок-реквієм «Пам’яті героїв Крут» (ФОТО)

Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут військовослужбовці Дніпровського полку по охороні громадського порядку підготували урок-реквієм для учнів старших класів підшефної загальноосвітньої школи № 56 Амур-Нижньодніпровського району Дніпра.

Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії України в Дніпропетровській області.

Метою уроку було поглибити знання про історичне минуле нашої держави і формування національної свідомості школярів, виховувати патріотів, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності та повагу до синів-героїв держави.

Військовослужбовці розповіли учням, що довгий час історія подій під Крутами залишалася поза увагою офіційної історіографії. Але серед трагічних сторінок нашої історії бій під Крутами займає особливе місце. Адже на бій з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи в руках і зброї не тримали, — студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства.

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: