За рік 1,5 тисячі підопічних Індустріального терцентру Дніпра отримали 320 тисяч послуг

Про це повідомив директор територіального центру соціального обслуговування мешканців Індустріального району Ігор Малашенко.

«З півтори тисячі самотніх людей про яких ми турбуємось постійно, майже третина потребує особливої уваги, — зазначив  Ігор Володимирович. – До 480 жителів району наші працівники приходять допомагати додому. Серед наших підопічних – двадцять інвалідів, є чимало й тих, хто потрапив в дуже скрутне становище і не може впоратися з проблемами сам».

За словами Ігоря Малашенка, за рік їхня соціальна установа надала своїм підопічним  320 тисяч послуг, серед яких прання білизни, ремон взуття, послуги швеї та перукаря, забезпечення  продуктовими наборами та багато іншого. Всі, хто відвідує терцентр, з задоволенням займаються вишиванням, в’язанням, малюванням. Саме тут діє один з найкращих ветеранських хорів.

«Я співаю у хорі вже більше дванадцяти років, — говорить Ольга Іванівна Купріяненко. – Нашу «Золоту осінь» добре знають у місті, ми  беремо участь у різних культурних заходах. Нещодавно нам міська влада дуже професійний баян подарувала, так приходимо на репетиції  ще з більшою охотою і задоволенням. До того ж, такі заняття зближають, ми як одна сім’я, у такій атмосфері не відчуваєш себе самотнім».

Поділилася враженнями від відвідування терцентру й Ніна Черепинська.

«Я тут відносно новенька, всього три тижні на процедури прихожу, — говорить Ніна Степанівна. – Відтоді як при трагічних обставинах пішов з життя мій чоловік, мене тут буквально до життя повернули — дуже погано почувалася, ні до чого руки не здіймалися… Завдяки турботі небайдужих людей почала потроху оговтуватися. Вже не відчуваю себе такою самотньою, нікому не потрібною… Спасибі їм за душевне тепло». Я теж його людям дарувала — 1 вісімнадцять років донором стала, й майже до семидесяти здавала. Приємно відчувати, що і я комусь тепер потрібна»

Сьогодні у терцентрі — 69 співробітників, працюють відділення соціальної допомоги на дому та відділення денного перебування, де проводять сеанси фізіотерапії, соціальної адаптації. Щомісяця, за словами в.о завідуючого відділеням денного перебування Сергія Смагло, тут мають можливість підтримати своє здоров’я сорок жителів району.

«Наше відділення розраховане на 40 ліжок, і воно постійно заповнене, наприклад, на лютий вже 45 бажающих, — говорить  їм. –  Людям дуже подобається лікувальна гімнастика, фізіопроцедури, аромотерапія, масаж тощо. І ми будемо докладати всіх зусилт аби якісно підтримувати їх здоров’я й надалі».

Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: