У Дніпрі на оновлення терцентрів виділили більше 5 мільйонів гривень

Про це повідомила заступник міського голови Світлана Єпіфанцева

«Нині в Дніпрі працює 8 територіальних центрів соціального обслуговування, — зазначила  вона. — Люди похилого віку мають можливість звертатися до них за підтримкою та допомогою з різних питань. Щоб оновити матеріально-технічну базу терцентрів, з міського бюджету виділено загалом 5,1 млн. грн.».

Завдяки фінансуванню ці установи  вже, зокрема, змогли  придбати нову побутову техніку, меблі, докупити інвалідні візки, ходунки, тонометри та інші необхідні речі. Наводять і лад  на прилеглих територіях.

«Вручаючи ключі від автомобіля Fiat Doblo  територіальному центру соціального обслуговування мешканців Індустріального району, Борис Філатов анонсував придбання автомобілів зі спеціальними місткими багажниками й для інших територіальних центрів Дніпра, — звернула увагу Світлана Єпіфанцева. — Робота в таких закладах вимагає неабияких зусиль, тому  міська влада й буде оновлювати транспорт. Часто пенсіонери та люди з обмеженими можливостями звертаються до терцентрів з проханням допомогти їм добратися до тієї ж лікарні. А з такими авто подібні послуги буде надавати значно легше».

Юлія Бабенко, фото автора

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: