Новенький Fiat від Бориса Філатова (Фото)

Міський голова Дніпра вручив ключі від нового авто територіальному центру соціального обслуговування мешканців Індустріального району

Спілкуючись з колективом закладу, очільник міста зазначив, що  під час виборчої кампанії  особисто об’їздив усі терцентри, зустрічався зі співробітниками і пообіцяв, що буде реалізовувати всі їхні побажання.

«Свої обіцянки я виконую, вручаючи сьогодні, зокрема, новий автомобіль, який стане у нагоді, — наголосив він. – Я знаю, що  часто пенсіонери та люди з обмеженими можливостями звертаються до вас з проханням допомогти їм добратися до лікарні чи в магазин. Відтепер подібні послуги вам буде надавати значно легше. Автомобіль хоч і легковий, та дуже непростий: у ньому велике багажне відділення аби перевозити інвалідні візки чи їжу для пенсіонерів. Обіцяю і надалі матеріально допомагати таким центрам».

А допомога за цей рік від міської влади, за словами директора терцентру Ігоря Малашенко помітна.

«Нам повністю утеплили фасад будинку, замінили старі вікна не енергозберігаючі, відремонтували палати, — сказав він. – Якщо минулорічну зиму ми мерзли, то тепер наші підопічні додому йти не хочуть, так їм тут тепло і затишно. А весною ми поставимо дуже гарну огорожу, яку теж допомогло закупити місто».

Вдячні за допомогу підопічні центру зустріли мера з варениками, подарунками, зробленими власними руками та піснями. І запевнили, що готові зустрічати таких гостей, хоч щодня.

Юлія Бабенко, фото автора.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: