На Дніпропетровщині стартував набір на службу у поліції

З 23 січня на Дніпропетровщині оголошено набір поліцейських на вакантні посади слідчих та оперуповноважених.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції у Дніпропетровській області.

— З сьогоднішнього дня у місті Дніпрі та області розпочинається набір на вакантні посади до підрозділів Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області. Зокрема чекаємо претендентів на 60 посад слідчих та 50 оперуповноважених. Прийом анкет та необхідних документів триватиме з 23 січня по 3 лютого, — повідомив т.в.о. начальника ГУНП у Дніпропетровській області Олег Грозь.

На сьогоднішній день за словами т.в.о начальника Головного управління загальний некомплект поліцейських по області становить 1700 чоловік. Зокрема по Дніпру не вистачає 193 поліцейських, у Кривому Розі 87, а у Кам’янському 40.

— Процес відбору буде не надто тривалим, але ретельним. Сьогодні за перші чотири години з часу розміщення оголошення на сайті ГУНП у Дніпропетровській області анкети вже заповнили понад 120 чоловік, — додав Олег Грозь.

За словами т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення Володимира Лісовика для забезпечення максимальної прозорості та відкритості при наборі до поліції на кожному із етапів буде вестися аудіо та відеофіксації, присутні працівники внутрішньої безпеки та залучені до роботи комісії представники громадськості.

Вся детальна інформація стосовно вимог до кандидатів на службу у поліції розміщена на офіційному сайті ГУНП у Дніпропетровській області. Першочергово претенденти повинні заповнити онлайн анкету, а до третього лютого особисто принести пакет необхідних документів до сектору відбору за адресою м. Дніпро, вул. Троїцька, 20-А. Для уточнення будь якої інформації можна зателефонувати за номерами: +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47, або написати на електронну адресу: sovpapdnepr@gmail.com.

— Етапи відбору включають в себе тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування,співбесіду з поліцейською комісією та спеціальну перевірку. Планується , що уже з 20 березня відібрані кандидати на посади оперуповноважених вже розпочнуть навчання на курсах початкової підготовки. Слідчі ж долучаються до цього процесу з 18 квітня. Термін навчання для цих кандидатів триватиме від двох до чотирьох місяців, — додав Володимир Лісовик.

У квітні буде оголошено конкурс з набору кінологів, у травні чекатимуть претендентів на службу у підрозділі реагування патрульної поліції та молодшому складі поліції.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: