Вогнеборці навчають жителів багатоповерхівок діям при задимленні під’їзду (ФОТО)

Останнім часом все частіше пожежі виникають у багатоповерхових будинках. Під час таких ситуацій мешканцям необхідно покинути якнайшвидше будівлю, адже існує небезпека сильного задимлення у під’їзді. Задимлення представляє велику небезпеку для здоров’я та життя людини.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській облсті.

Так, людина, у таких небезпечних випадках, може піддатися паніці, втратити орієнтири і не може знайти вихід навіть з власної квартири. Потрапляння токсичних продуктів горіння в організм людини призводить до втрати свідомості за лічені секунди. Основною причиною гибелі людей на пожежах є отруєння димом.

Тож, 20 січня співробітники Марганецького міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальні бесіди у приватному житловому секторі, щоб уникнути подібних трагічних ситуацій.

«При виникненні пожежі одразу необхідно зателефонувати до служби порятунку за телефоном «101». Розраховуйте свої сили, тому що евакуація з верхніх поверхів при сильному задимленні більш небезпечна та важча, аніж з нижчих. Якщо є можливість, змочіть тканину і дихайте через неї, так небезпечні речовини будуть потрапляти у дихальну систему менше. Швидко спускайтесь до виходу із під’їзду на свіже повітря. Чим швидше ви покинете місце задимлення, тим більше у вас шансів не отримати отруєння оксидом вуглецю»,- розповідали рятувальники мешканцям міста.

Пам’ятайте, при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації необхідно терміново дзвонити до служби порятунку за телефоном “101”.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: