У Дніпрі презентують книгу, в якій докладно описано сценарій анексії Криму

2 лютого о 19.00 у приміщенні облдержадміністрації український журналіст і політтехнолог Тарас Березовець презентує свою книгу «Анексія: острів Крим»

Тарас Березовець народився в Керчі. Після анексії Криму активно висловив свою громадянську позицію проти окупації. А у грудні 2014 року започаткував ініціативу Free Crimea, яка інформує про порушення прав людини на півострові.

У своєму творі письменник докладно описує сценарій анексії. У хронологічному порядку книга охоплює період з 18 лютого по 18 березня 2014 року. Унікальність її в тому, що вона містіть ексклюзивні свідчення українських, російських і міжнародних політиків, військових, експертів, журналістів та активістів, які були очевидцями окупації, а також велику кількість документів та фото. Автор аналізує механізми і технології «гібридної Війни», досліджує операцію російських спецслужб. Журналіст стверджує: анексія українського півострова готувалася з 1991 року. Про це свідчіть велика кількість документів та фото.

На презентації кожен зможе поспілкуватися з автором, взяти у нього автограф та придбати книгу. Під час зустрічі Тарас Березовець поділиться фактами та розкаже про пам’ять людей, яким болить за Батьківщину. Автор сподівається, що хроніка допоможе українцям краще зрозуміти, чому півострів був захоплений практично без жодного пострілу та чи могли мирні жителі протистояти озброєнім людям.

На літературний вечір запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний, але реєстрація на сайті облдержадміністрації обов’язкова.

Маріанна Стець

Поделиться:

Читайте также: