Колишній ІТ-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет стане радником Філатова

Очільник Дніпра Борис Філатов запросив екс-директора з інформаційних технологій «ПриватБанку» та ІТ-волонтера проекту іGov Дмитра Дубілета приєднатися до своєї команди. Відомий в Україні та за кордоном менеджер стане радником мера з питань впровадження електронних сервісів. Про нове кадрове рішення Борис Філатов повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

«Дмитрові Дубілету у зв’язку зі звільненням з «ПриватБанку» запропоновано стати радником з впровадження електронних сервісів. Дмитро прийняв пропозицію», – написав Борис Філатов.

Дмитро Дубілет і раніше активно підтримував Дніпровську мерію у впровадженні низки електронних новацій. Серед ініціатив, втіленню яких він сприяв, – проект співпраці міськради та «Укрпошти», завдяки якому дніпряни можуть замовляти довідки, зокрема, на порталі іGov і отримувати їх через поштові відділення.

Разом з тим, мер Дніпра Борис Філатов також зазначив, що учасник АТО, офіцер Максим Музика, який кілька тижнів тому погодився працювати в Дніпровській мерії, вже став до роботи. Серед його завдань у муніципалітеті – створення безбар’єрного середовища для людей з обмеженими можливостями, соціальна реабілітація інвалідів та учасників АТО, видача торговельних ліцензій ветеранам бойових дій.

Довідка: Дмитро Дубілет навчався в Лондонській школі бізнесу, працював у компанії MasterCard і консалтинговій компанії Infosys. У «ПриватБанку» він займався покращенням банківських сервісів, зокрема, переведенням їх в онлайн-формат. Дмитро Дубілет також опікується розвитком порталу держпослуг іGov.

Поделиться:

Читайте также: