Посольство Федеративної Республіки Німеччина інформує

Продовження проектів гуманітарної допомоги в Україні у 2017/2018 роках: Федеральний уряд Німеччини виділяє 2,313 мільйона євро на подальші проекти допомогової організації „Diakonie Katastrophenhilfe“ в Україні.

Федеральний уряд Німеччини надасть ще 2,313 мільйона євро на продовження заходів гуманітарної допомоги євангельської допомогової організації „Diakonie Katastrophenhilfe“. Минулими роками  „Diakonie Katastrophenhilfe“, яка виділяє додатково власні кошти на суму майже 260 тисяч євро, вже здійснила багато проектів гуманітарної допомоги в Україні та отримала підтримку від Федерального уряду на загальну суму 2,5 мільйона євро (2015 і 2016 роки).

Заходи допомоги, передбачені на поточний і майбутній роки, охоплюють, серед іншого, роздачу продуктів харчування, гігієнічних пакетів і предметів щоденного вжитку, психосоціальні консультації, а також підвищення кваліфікації і тренінги з метою покращення шансів на ринку праці і сприяння самозайнятості. Проекти спрямовані на контрольовані українською владою частини Донецької та Луганської областей (головним чином вздовж лінії зіткнення), а також на Харківську та Дніпропетровську області й принесуть користь соціально вразливим групам населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб, які особливо потерпіли внаслідок конфлікту.

При реалізації заходів організація „Diakonie Katastrophenhilfe“ тісно співпрацює з такими неурядовими організаціями як Український фонд «Благополуччя дітей» і «Восток SОS», а також координує гуманітарну допомогу з Офісом з координації гуманітарних питань – координатором надання нагальної допомоги ООН в Україні.
Подальшу інформацію та контакти організації «Diakonie Katastrophenhilfe» можна знайти на сайті:
http://www.diakonie-katastrophenhilfe.de/hilfe-weltweit/uebersicht-aller-projekte/ukraine.html

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: