Аби захистити свій бізнес, Загід Краснов організував проплачений мітинг біля ОДА (ФОТО)

Сьогодні, 13 січня, джерела в студентських колах повідомили Дніпрограду, що по гуртожитках ходять агітатори пропонуючи взяти участь у мітингу за гроші.

Захід був запланований у Парку ракет. В зазначений час зібралось чимало людей, переважно студенти, які зізнались, що сподіваються тут заробити.

Кореспонденту Дніпрограда вдалося поспілкуватися з представником партії Громадська Сила. Вона розповіла, що мітинг збирається проти міського голови з огляду на останні події, пов’язані з боротьбою з незаконними білбордами. Представник партії також зазначила, що на зарплату не жаліється — варта того, щоб трохи померзнути на вулиці.

Натовп був поділений на невеличкі групи, біля кожної стояв керівник зі списком. Очевидно, що на мітинг прийшли люди, яким пообіцяли заплатити і які не розуміють з якого приводу проводиться захід.

Організовувала натовп скандально відома депутатка Катерина Збарська. Пізніше приїхав сам Загід Краснов та представники Опозиційного Блоку, а також скандальновідомий «громадський активіст» Андрій Бут.

Не поскупились організатори ані на плакати, ані на прапори, ані на апаратуру, підсилювачі звуку тощо. Натовп вишикували біля будівлі ОДА півколом задля гарного кадру на камери, навпроти стали ображені підприємці.

Основне звинувачення, висунуте Філатову – руйнування малого та середнього бізнесу. Представники Громадської Сили обурювалися демонтажем незаконних МАФів, парковок, білбордів. Останні, як відомо, є одним з активів Загіда Краснова. Для підсилення ефекту, організатори мітингу вигадували й інші «гріхи» міського голови. Але, очевидно, підготувались вони не надто добре, адже постійно плутались в цифрах і суперечили один одному. Так і не зрозуміло, чи то Філатов привласнив півмільярда міського бюджету, чи то аж два мільярда.

Опозиціонери разом із Громадською силою зверталися до губернатора і сподівались чомусь, що він, як представник столиці і влади вищого рівня, допоможе захистити їм свій бізнес.

Загід Краснов неодноразово наголосив, що Філатов не зупинить його і що він піде на будь-що, аби захистити свої інтереси.

Катерина Збарська розмахувала купою паперу — за її словами нібито документами, які підтверджують законність рекламних конструкцій.

Ображені депутати так і не дочекалися губернатора, а замерзлим найманцям нічого не залишалось як піти додому.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: