Святкові традиції зберігають діти (ФОТО)

У Будинку вчителя пройшов міський дитячо-юнацький конкурс-фестиваль «Різдвяні дзвіночки-2017».

Уже втретє фестиваль зібрав вокальні колективи, хори, дуети та сольних виконавців Дніпра: усього близько 250 учасників. Школярі, вбрані у кращих традиціях українського вертепу, співали старовинні колядки й щедрівки.

«Готуючи дітей до виступів, ми намагалися зберегти примітну рису української пісні – багатоголосся, — розповідає Оксана Скрипченко, організатор фестивалю та керівник дуету учениць школи №22. – Нашими взірцями стали Микола Леонтович, Кирило Стеценко – відомі композитори та хорові диригенти».

Глядачі тепло прийняли з дитинства знайомі пісні, і з таким же задоволенням вони слухали щедрівки й колядки у сучасній обробці та навіть пісні, створені нещодавно. Зимові свята у нашій країні ніколи не обходилися без театральних постановок – і на цьому фестивалі глядачів потішили різдвяною міні-виставою.Серед членів журі фестивалю – викладач Академії музики ім. М. Глінки та Заслужений вчитель України музичного мистецтва. Журі особливо відзначило виступи гуртів та ансамблів шкіл №114, 131, 56, 39, 140, 26, 44, 86, 28, школи-інтернату №2 та виставу школи №33. Серед дуетів та солістів перемогли учні шкіл №1, 31, 134, 67, 9, 115, 63, 20, 22 та 74.

Переможців нагородили дипломами Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та солодкими подарунками від мера міста Бориса Філатова.

Анна Заікіна

Поделиться:

Читайте также: