Зупинки та переходи розчистять від снігу до кінця тижня

Як міська влада запобігає  порушенням правил благоустрою щодо прибирання снігу, розповів начальник  КП «Управління контролю за благоустроєм міста» Станіслав Абрамов. Саме це комунальне  підприємсто перевіряє, чи прибирають сніг з доріг, придомових ті інших міських територій ті, хто зобо’іязаний це робити згідно з чинними «Правилами благоустрою міста».

Як повідомив Станіслав Абрамов, за підсумками боротьби із наслідками першого цього року тривалого снігопаду можна зробити висновок, що цього року комерційні структури прибирають приналежну їм території якісно та вчасно:

— Так звані «червоні лінії» прибрано на 85-95%, в залежності від району. Але, звісно, є окремі об’єкти, що випадають із загальної картини. Щодня для здійснення контролю за прибиранням снігу на вулиці міста виходять інспектори комунального підприємства «Благоустрій». Фактично кожен з них обходить свій район як мінімум один-два рази на тиждень, та у разі виявлення порушення правил благоустрою видає приписи відповідальним за прибирання снігу особам.  90% реагують оперативно, прибирають територію протягом одного дня. У тих нечастих випадках, коли коммерсанти відмовляються виконати припис, виписуються адміністративні протоколи. Вони розглядаються на засіданні адмінкомісії, яка призначає штрафи, розмір яких предбачено ст.152 Кодексом про адміністративні порушення: від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень для юридичних осіб. Якщо його не сплатити протягом 15 днів, то сума подвоюється.

 

Але це – крайні засоби, частіше до них справа не доходить. Хочу відзначити, що цього року комунальні та коммерційні підприємства прибирають сніг регулярно.  Добре розчищається проїжджа частина, думаю, автомобілісти це підтвердять. Скарги ми отримуємо головним чином на сніговідвали між проїжджою частиною вулиць і тротуарами та на зупинках громадського транспорту. Згідно із нашими приписами,  їх вже почали розчищати. Тож до кінця тижня ці проблеми буде усунуто.

Серед згаданих Станіславом Абрамовим проблемних моментів – неможливість знайти відповідального за прибирання снігу навколо тимчасових споруд, кіосків та павільйонів. Для вирішення цієї проблеми також необхідно оновити нормативні бази. Над цим зараз разом працюють КП «Благоустрій», управління благоустрою та управління  торгівлі міської ради. Але на це, за словами посадовця, потрібен час. Крім того, є проблеми також із деякими ОСББ, які ще й досі не отримали документацію на належну їм прибудинкову територію. Там, де вона визначена, ОСББ, як правило, її обслуговують.

Поделиться:

Читайте также: