Борис Філатов звернувся до Генпрокурора та Міністра внутрішніх справ України з вимогою розібратися зі свавіллям «тітушок» у Дніпрі

Міський голова Дніпра Борис Філатов закликав Генерального прокурора Юрія Луценка та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова не залишати поза увагою ситуацію, що склалася в місті протягом кількох останніх днів.

Публічне звернення до посадовців Борис Філатов опублікував 12 січня на своїй сторінці у соцмережі. За словами очільника Дніпра, ситуація з бандитизмом у місті почала виходити з-під контролю.

«Містом абсолютно відкрито, за мовчазного сприяння «правоохоронців», пересуваються люди в масках, які б’ють комунальників і трощать техніку. До вечора очікується прибуття ще близько 300 «тітушок» з Кривого Рогу та Запоріжжя. Арсене Аваков, Юрію Луценко, впевнений, що вам час би вже відреагувати», – написав Борис Філатов.

Нагадаємо, що зранку 12 січня невідомі в масках потрощили службове авто комісії міської ради, яка інспектує якість прибирання снігу на вулицях і прибудинкових територіях у Дніпрі.

Поделиться:

Читайте также: