Абітурієнти, увага! Стартує запис на пробне ЗНО

З 10 до 31 січня можна зареєструватись для участі в пробному ЗНО.

Після заповнення реєстраційної заяви он-лайн слід заплатити за участь. Вартість одного тестування становитиме 129 гривень.

«Учасник пробного ЗНО може скласти не більше як два пробних тести — з української мови та літератури та з іншого предмета на вибір — історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мови, — розповідає Лариса Середяк, директор регіонального центру оцінювання якості освіти. — 1 квітня проходитиме пробне тестування з української мови та літератури, а 8 квітня — з решти предметів. Якщо учасник обере два предмети для написання пробного тестування, то має заплатити 258 гривень».

Безплатним пробне ЗНО з одного предмета буде для дітей-сиріт й дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх реєструватимуть відділи освіти.

Загалом учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10 — 11 класів та випускники минулих років, які хочуть ознайомитись з процедурою проведення тестування.

Яка процедура реєстрації на пробне ЗНО?

Реєстрація проходитиме в он-лайн режимі на сайті регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тож спершу слід зайти на сторінку РЦОЯО в розділ «Пробне ЗНО-2017» і заповнити реєстраційну форму. У ній вказують прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, перелік вибраних навчальних предметів.

Отримавши логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», потрібно зайти в цей кабінет й роздрукувати квитанцію про оплату. Для кожного вибраного учасником предмета квитанцію роздруковують окремо.

Після цього впродовж 5-ти робочих днів слід заплатити за участь у пробному тестуванні та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви. Підтверджує факт реєстрації статус «Оплачена».

Останній день приймання платежів — 6 лютого. Кошти, перераховані після цієї дати, не будуть зараховуватись.

Уже після 15 березня в «Особистих кабінетах учасника пробного ЗНО» будуть запрошення-перепустки, у яких вказуватиметься місце та час проведення ЗНО. Це запрошення слід роздрукувати та з ним і з паспортом або свідоцтвом про народження потрібно приходити на пункти пробного тестування.

Джерело: expres.ua

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: