Справами бійців АТО в мерії Дніпра опікуватиметься керівник розвідувальної роти ЗСУ Ігор Федотов

fb_img_1474194612571У виконкомі Дніпра питаннями бійців АТО опікуватиметься керівник розвідувальної роти ЗСУ Ігор Федотов із позивним «Рам».

Про це повідомили в прес-службі міської ради Дніпра.

Таке рішення прийняв міський голова Борис Філатов. Керівник міста упевнений, що нове призначення дозволить навести лад у цьому напрямі роботи муніципалітету.

«У зв’язку з серйозними системними провалами виконкому в роботі з воїнами АТО, курирування цього напряму запропоноване Ігорю Федотову.  Він вже точно швидко всіх приведе до тями», – написав Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.

fb_img_1474198918911

Відомо, що до кінця жовтня Ігор Федотов працюватиме дистанційно, а після звільнення з лав ЗСУ візьметься до роботи на постійній основі.

З початку конфлікту на сході України керівник розвідувальної роти ЗСУ Ігор Федотов пройшов багато горячих точок. Зокрема, бої в Пісках, Авдіївці та Гранітному. Має низку високих державних нагород.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

  Как и где в Днепре поменять старые купюры. новости Днепра

  В редакцию «НМ» обратилась читательница Ольга с необычным вопросом. — Возможно ли поменять старые купюры? – спросила девушка. — Дедушку…

  28.05.2018
  483
  Екатерина Матвеева

  С наступлением тепла владельцев собак начинает охватывать страх за своих четвероногих друзей. Слово «пироплазмоз» для многих уже стало приговором, и…

  28.05.2018
  72
  Ксения Брагинская
  Будет ли урожай фруктов. Новости Днепра

  Каким будет урожай в этом году журналисту «НМ» рассказал садовод Виталий Белоконь. — Многих волнует, не повлиял ли мартовский снегопад…

  28.05.2018
  165
  Кристина Гришанова