Річкова прогулянка за програмою Бориса Філатова «Місто людей» (ФОТО)


misto2Безкоштовно покататися на теплоході та помилуватися берегами Дніпра малечу запросили підприємці, які підтримують програму міського голови Бориса Філатова «Місто людей».

Більшість діток відправилися на річкову прогулянку вперше. Раніше таке задоволення було для їхніх сімей задорогим. Від водної подорожі в малечі безліч вражень.

Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

misto

П’ятирічна Даринка про прогулянку на воді мріяла дуже давно. Дівчинка навіть просила батьків, щоб подарували їй на день народження квиток на маленький корабель.

«Це в мене вперше в житті таке. Так круто. Просто супер. Місто таке красиве і вода. Неймовірно», – ділиться враженнями Даринка.

Доброчинну ініціативу схвалюють і самі батьки. Кажуть: через високі ціни на дитячі розваги вони лише зрідка можуть дозволити собі парки з атракціонами чи, як зараз, – прогулянку на теплоході.

misto3
В мерії закликають дніпровських підприємців долучатися до благодійної програми.

«Ми чекаємо на всіх небайдужих, хто хоче допомогти нашим діткам. Для цього не потрібно витрачати багато грошей. Для бізнесу це не такі вже й значні витрати, а для малечі – чудова нагода відпочити. Маленькі дніпряни гідні щасливого дитинства», – сказала радник міського голови Одарка Біла.

misto5

Наразі вже стартувала реєстрація на участь у наступній доброчинній акції – лазерних боях для дітей. Телефон для запису: (093) 913 02 51. Благодійна ініціатива Бориса Філатова «Місто людей» об’єднує підприємців Дніпра. Небайдужі бізнесмени пропонують дітям безкоштовні розваги та різні смаколики. Адже головна мета програми – довести, що Дніпро є містом щирих людей.
Зазначимо, що особливу увагу в благодійній ініціативі Бориса Філатова приділено вихованцям дитячих будинків і будинків сімейного типу.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

  Как и где в Днепре поменять старые купюры. новости Днепра

  В редакцию «НМ» обратилась читательница Ольга с необычным вопросом. — Возможно ли поменять старые купюры? – спросила девушка. — Дедушку…

  28.05.2018
  462
  Екатерина Матвеева

  С наступлением тепла владельцев собак начинает охватывать страх за своих четвероногих друзей. Слово «пироплазмоз» для многих уже стало приговором, и…

  28.05.2018
  72
  Ксения Брагинская
  Будет ли урожай фруктов. Новости Днепра

  Каким будет урожай в этом году журналисту «НМ» рассказал садовод Виталий Белоконь. — Многих волнует, не повлиял ли мартовский снегопад…

  28.05.2018
  163
  Кристина Гришанова